Продукція ТМ STIM дозволяє підтримувати вашу сантехніку в ідеальному стані та володіє дезінфікуючими властивостями. В екстрених випадках наша продукція завжди прийде вам на допомогу.

1. Для миття різноманітних твердих поверхонь доцільно використовувати  універсальний миючий засіб Uniclean.  Засіб ефективно видаляє жир та інші типи забруднень. Для миття поверхонь достатньо лише 10 мл. засобу на 1 літр води. Миючий засіб Uniclean не викликає корозії і дезінфікує поверхні. Не має різкого запаху. Не потребує додаткового змивання водою.  

2. Для миття унітазів та керамічних раковин доцільно використовувати засіб для чищення сантехніки Activeclean.  Висококонцентрований засіб має дезінфікуючий ефект та ефективно видаляє  бруд, плями, іржу та каміння. Вбиває всі відомі мікроби.  Достатньо нанести розчин на забруднену поверхню та, в залежності від ступеню забруднення, через 10 – 20 хвилин змити водою. Увага! Засіб високоактивний, тому не використовуйте для миття металевих кранів, покритих керамічною плиткої поверхонь, металевих частин обладнання та інших поверхонь, які здатні до корозії. При використанні застосовуйте  засоби захисту (гумові рукавички).

3. Якщо ви використовуєте рідке мило, то вам і вашим гостям має сподобатися  рідке мило S-hand з легким запахом лаванди.  Мило має високу миючу властивість,  високий піноутворюючий ефект, пом’якшує шкіру та викликає почуття комфорту. Рівень pH становить 5,5.

4. Іноді каналізаційні труби забиваються. Тепер вам не треба викликати сантехніків. Достатньо лише залити в зливний отвір  200 мл. засобу для чищення труб Activist і через деякий час промити трубу водою. Засіб можна використовувати для всіх типів каналізаційних труб. Засіб Activist ліквідує неприємні запахи, не горить, не токсичний. Увага! Засіб містить лугу, не допускайте попадання засобу на шкіру і предмети, що піддаються корозії.

Прибирання зони відпочинку

Миття поверхонь