Продукція ТМ STIM дозволить підтримувати ідеальну чистоту в залі вашого ресторану та приміщенні кухні. Ваше обладнання буде завжди чистим, а посуд буде сяяти чистотою. Також продукція ТМ STIM дозволить швидко і ефективно вирішити проблеми з забитими каналізаційними трубами.   

1. Для миття різноманітних твердих поверхонь (підлоги, керамічна плитка в туалетних кімнатах, металеві поверхні обладнання, тощо) доцільно використовувати  універсальний миючий засіб Uniclean.  Засіб ефективно видаляє жир та інші типи забруднень. Для миття поверхонь достатньо лише 10 мл. засобу на 1 літр води. Миючий засіб Uniclean не викликає корозії і дезінфікує поверхні. Не має різкого запаху. Не потребує додаткового змивання водою.

2. Для миття посуду доцільно використовувати засіб для миття посуду S-washing. Достатньо лише 5 мл. засобу на літр води. При митті поверхонь доцільно використовувати розприскувач. Засіб S-washing обережно ставиться до рук, але ефективно видаляє жир та інші типи забруднень. Увага! Засіб з високим рівнем піноутворення. Не використовуйте засіб для машинного миття посуду.

3. Для миття унітазів та керамічних раковин в туалетних кімнатах вашого ресторану доцільно використовувати засіб для чищення сантехніки Activeclean.  Висококонцентрований засіб має дезінфікуючий ефект та ефективно видаляє  бруд, плями, іржу та каміння. Вбиває всі відомі мікроби.  Достатньо нанести розчин на забруднену поверхню та, в залежності від ступеню забруднення, через 10 – 20 хвилин змити водою. Увага! Засіб високоактивний, тому не використовуйте для миття металевих кранів, покритих керамічною плиткої поверхонь, металевих частин обладнання та інших поверхонь, які здатні до корозії. При використанні застосовуйте  засоби захисту (гумові рукавички).

4. Якщо ви використовуєте в туалетних кімнатах рідке мило, то вашим гостям сподобається  рідке мило S-hand з легким запахом лаванди.  Мило має високу миючу властивість,  високий піноутворюючий ефект, пом’якшує шкіру та викликає почуття комфорту. Рівень pH становить 5,5.

5. Каналізаційні труби мають здатність іноді забиватися, як би ви не дотримувалися чистоти таі порядку. Тепер вам не треба викликати сантехніків і на кілька годин зупиняти роботу. Достатньо лише залити в зливний отвір  200 мл. засобу для чищення труб Activist і через деякий час промити трубу водою. Засіб можна використовувати для всіх типів каналізаційних труб. Засіб Activist ліквідує неприємні запахи, не горить, не токсичний. Увага! Засіб містить луг, не допускайте попадання засобу на шкіру.

Миття посуду

Миття поверхонь