Продукція ТМ STIM дозволить підтримувати ідеальну чистоту в номерному фонді вашого готелю. Наша продукція дозволить ефективно прибирати всі типи поверхонь, чистити посуд та інші дрібні предмети інтер’єру, підтримувати чистоту в туалетних кімнатах, також продукція ТМ STIM допоможе швидко і ефективно вирішити проблеми з забитими каналізаційними трубами.   

1. Для миття різноманітних твердих поверхонь (дерев’яні та металеві поверхні, кам’яна та керамічна підлога, тощо) доцільно використовувати  універсальний миючий засіб Uniclean.  Засіб ефективно видаляє жир та інші типи забруднень. Для миття поверхонь достатньо лише 10 мл. засобу на 1 літр води. Миючий засіб Uniclean не викликає корозії і дезінфікує поверхні. Не має різкого запаху. Не потребує додаткового змивання водою.

2. Для миття посуду в номерах вашого готелю, інших дрібних предметів інтер’єру доцільно використовувати засіб для миття посуду S-washing. Достатньо лише 5 мл. засобу на літр води. При митті поверхонь доцільно використовувати розприскувач. Засіб S-washing обережно ставиться до рук, але ефективно видаляє жир та інші типи забруднень.

3. Для миття унітазів та керамічних раковин в номерах вашого готелю доцільно використовувати засіб для чищення сантехніки Activeclean. Висококонцентрований засіб має дезінфікуючий ефект та ефективно видаляє  бруд, плями, іржу та каміння. Вбиває всі відомі мікроби.  Достатньо нанести розчин на забруднену поверхню та, в залежності від ступеню забруднення, через 10 – 20 хвилин змити водою. Увага! Засіб високоактивний, тому не використовуйте для миття металевих кранів, покритих керамічною плиткої поверхонь та інших поверхонь, які здатні до корозії. При використанні застосовуйте  засоби захисту (гумові рукавички).

4. Якщо ви використовуєте в туалетних кімнатах рідке мило, то вашим гостям сподобається  рідке мило S-hand з легким запахом лаванди.  Мило має високу миючу властивість,  високий піноутворюючий ефект, пом’якшує шкіру та викликає почуття комфорту. Рівень pH становить 5,5.

5. Каналізаційні труби мають здатність іноді забиватися, якби ви не дотримувалися чистоти таі порядку. Тепер вам не треба викликати сантехніків і на кілька годин виводити номер з використання. Достатньо лише залити в зливний отвір  200 мл. засобу для чищення труб Activist і через деякий час промити трубу водою. Засіб можна використовувати для всіх типів каналізаційних труб. Засіб Activist ліквідує неприємні запахи, не горить, нетоксичний. Увага! Засіб містить луг, не допускайте попадання засобу на шкіру.

Прибирання в готелі