Львів 01.01.2010

STIM - стандарт чистотиНезважаючи на кризу та вибори президента, компанія Неотех запропонувала ринку України нову торгівельну марку професійних засобів для чищення - ТМ STIM – стандарт чистоти.

ТМ STIM – це вітчизняна розробка професійних засобів для підтримки чистоти, що виготовлена на основі сучасних західних технологій та європейської сировини. ТМ STIM є високотехнологічним продуктом та екологічно безпечним завдяки використанню нейтральних поверхнево активних речовин, що біологічно розпадаються від провідних  світових виробників. Висока концентрація активних речовин дозволяє значно зменшити обсяги споживання продукції при збереженні її ефективності.

Продукція вже прийшлась до вподоби львівським представникам готельного та ресторанного бізнесу, саме на яких і зорієнтована професійна хімія підприємства. В планах компанії Неотех розширення ринку збуту на всю Україну.

О компанії Неотех

Компанія Неотех створена  з метою виробництва сучасних професійних засобів для готельно-ресторанного господарства. Продукція виробляється на сучасних лініях в місті Стрий на основі сучасних технологій провідних західних компанії  з використанням базових рецептур та компонентів від провідних світових виробників.

Сайт компанії  http://www.stim-ua.com
м. Львів, вул. Бузкова, 2
тел: + 380 32 270-14-63, + 380 32 261-64-82